jsme na nových stránkách

30. listopadu 2010 v 7:25 | J.R.
Dobrý den, jen bych Vás ráda seznámila se současným stavem u nás. Dnes už je mi psychicky o trochu líp a můžu o tom začít psát.
Kimísek - Neklan Stop Bohemia Genao nás opustil a šel do psího nebe za Barčou. Je mi tu po něm moc smutno.Bylo to moc rychlé a tak se s tím špatně vyrovnáváme.  O tom někdy jindy.
Betýsek- Beatrix nás taky málem opustila  o měsíc později.Přišly jsme večer domu a nestačily zírat- Betka měla horečku jako hrom, absolutně apatická- no hrozný pohled.
Tak honem k veterináři.Náš doktor Gabriel  je skvělej v tom, že ho můžu, pokud se něco děje / díky bohu to není často/ vyhodit z postele třeba ve 3 ráno.Ale ouha- měl dovolenou.Zastupovala ho- na první pohled- holčina. Ale musím  uznat, že byla skvělá. Okamžitě povolala z domova  zpět do ordinace Patrika, ten přijel za chviličku, udělali Betýskovi sono - nic-OK.Celková prohlídka- a že byla víc než podrobná- nic neodhalila. Přiznám se, že jsme jí napíchali všechno, co šlo a odebrali krev.s tou jsem letěla ráno do laboratoře.Zjisštění nebylo vůbec příjemné.Červené krvinky téměř na nule.Co to může být za sviňstvo? Laboratoř nám dala několik variant, ale ani jedna z nich se nepotvrdila. Co dál? Pokračovali jsme s antibiotikama,podpůrné léky,  léky na žaludek- odmítala cokoliv pozřít- a nasadila jsem i homeopatika.
Po týdnu nám začalo svítat na lepší časy.Ale sehnat Ranisan v injekcích bylo nemožné. Co měl  veterinář v zásobě se spotřebovalo a v lékárnách- a že jsem obvolala Most, Chomutov, Teplice- mi řekli, že není a nebude. Naštěstí se Betka už pomalu zmátořila a začala polykat. Tak Ranisan v tabletkách. Pomalu se vrací do života, ale velice špatně chodí - jako kdyby prodělala mozkovou mrtvici - dává i hlavu do prava a táhne ji to taky tam.
   No, nebudu to protahovat - jak se začala pomalu spravovat, zlepšovala se pomalu i koordinace pohybu a chůze.Ale do původního stavu ještě malinko chybí. Pátrali jsme, co to mohlo být za prevíta a i doktor se přiklonil k nějaké formě leptospirozy.Pokud by to byla mrtvička, nebyly by horečky a s krví by nebyla taková změna, kdežto leptospirozy vyvolávají mimo jiné i zánět mozkových blan a destruktci červených krvinek.
Díky bohu je teď Betka v relativním pořádku, jen se mi "překopala". Mám z 8leté dámy cca 2leté dráče. Ale to už vůbec není podstatné. Jen začala loupit- to nikdy dřív nedělala. Příklad? Přišla jsem z práce, pustila jí domu. Než jsem se zula a odložila tašky, byla v kuchyni. Vejdu a Betka hlavu zapíchlou do igeliťáku. 
  Zvedla hlavu, podívala se na mě, utřela si tlamajznu a odešla. Říkám- Betka- cos to zase vytáhla z koše?  Ale nevěnovala jsem tomu pozornost a šla jsem si ohřát rajskou. Janina mi do telefonu říkala, že mám knedlíky připravený na stole. Rajská už je teplá, tak kde mám knedle? Hledám, hledám a najednou mi docvaklo! Tak proto si Betka utírala hubí! Docela klidně si je stáhla  a spolkla. Tak tohle by nikdy dřív neudělala.Vždycky to byla dáma.Jo, byla. Nevadí. Hlavně , že přežila. Na hlídání jí pozornosti neubylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | Web | 11. května 2013 v 10:33 | Reagovat

chudinka :-(

2 MaikelW MaikelW | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:38 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama